Dostępne sposoby dostawy i wysokość opłaty za wybraną formę dostawy w sklepie internetowym Orlaya.pl:

 

Doręczenia przesyłek obsługuje firma kurierska DPD.

 

1. Przesyłka kurierska (płatność z góry) – opłata za przesyłkę 24zł

(darmowa dostawa od kwoty zamówienia 450zł)

2. Przesyłka kurierska pobraniowa ( płatność przy odbiorze) – opłata za przesyłkę 33zł

(opcja dostępna tylko przy zakupach do 350zł)

3. Odbiór osobisty – bezpłatny.

 

 

·       Opłaty za wysyłkę obejmują koszty pakowania oraz koszty wysyłki. Przesyłki nadawane są od poniedziałku do środy (włącznie), za wyjątkiem dni ustawowo wolnych przypadających na te dni.

·       Czas realizacji zamówienia zależny jest od pory roku i ilości zamówień. Z reguły nie przekracza 5 roboczych ale nie jest to wartość stała. Maksymalny czas realizacji zamówienia (nadania przesyłki) wynosi 14 dni kalendarzowych.

·       Czas doręczenia przesyłki wynosi 1-2 dzień roboczy od chwili przekazanie przesyłki przewoźnikowi.

·       Za opóźnienia w doręczeniu, zagubienie lub zniszczenie przesyłki, leżące po stronie przewoźnika (firma kurierska DPD) firma Orlaya Anna Biały nie ponosi odpowiedzialności.

 

Po odebraniu przesyłki od kuriera zalecam sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera a w przypadku jej uszkodzenia żądania spisania przez kuriera odpowiedniego protokołu. Protokół będzie stanowił podstawę do ubiegania się o odszkodowanie od przewoźnika.

 

Mając na uwadze Państwa zadowolenie z udanych zakupów dokładam maksymalnych starań, aby wszystkie przesyłki były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu. Wypracowane do tej pory metody pakowania gwarantują, że otrzymają Państwo rośliny w doskonałym stanie. Bezpieczna przesyłka to dla mnie jeden z najważniejszych elementów obsługi klienta.